Kolej Budeč

ANKETY

Aktuálně není k dispozici žádná nová anketa.

AKTUALITY

Rezervace pokojů na akademický rok 2018/2019

Rezervace pokojů

V termínu od 1. srpna do 30. srpna 23:59:59 2018 si můžete zamluvit pokoj, na který se budete chtít nastěhovat po prázdninách na adrese rezervaceBUDEC"šnek"seznam.cz. Zejména doporučujeme psát nejdříve 1. srpna a nespamovat email kolejní rady. Postup naleznete zde.
Velikonoční párty 2018

Oznámení

Velikonoční párty se koná 5. dubna v kolejní tělocvičně. Corebells začínají hrát ve 20:00. O afterparty se postara DJ duo Ježíš a Trhavina. Pivo bude naraženo již od 19:00. Rozhodně přijďte :).
Výsledky voleb do kolejní rady

Oznámení

Vážení spolukolejníci, Děkujeme všem, kteří se zúčastnili voleb do kolejní rady. Členy kolejní rady pro následující období se stávají Iva Hrubá, Bc. Jiří Sokol, Mgr. Vojtěch Hrdlička, Barbora Kánská a Dominik Pokorný. Volební protokol můžete obdivovat v odkazu o řádek níže.

 • klik
 • Schůze s vedením koleje a zápis z rady

  Oznámení

  Na posledním zasedání grémia kolejí a menz se probíralo hned několik témat týkajících se koleje Budeč. Kromě rekonstrukce 2. patra je letos také v plánu výměna všech zbývajících oken na Budči a oprava fasády. Rekonstrukce kolejní zahrady a třetího patra je v plánu na rok 2017. Kompletní zápis z rady je k mání v sekci kolejní rada nebo zde:

 • klik :)
 • Změna ceníku služeb

  Oznámení

  Pračka 6 kč/30 min, žehlička 10 kč/30 min, vysavač 20 kč/30 min

  Klíče od všeho výše zmíněného jsou k zapůjčení na vrátnici, půjčovné je připočítáno ke kolejnému

  Opatření ředitele v plném znění zde ZDE

  Mytí oken

  Oznámení

  Po skončení rekonstrukce prvního patra, cca od 7. září bude probíhat mytí oken a to postupně ve všech pokojích. Buďme prosím laskaví a umožněme úklidové jednotce konat jejich povinnost. Nejmenovaná bordelářka z prvního patra doporučuje veškeré věci bránící přístupu k oknu přesunout do horních pater skříní a do vnitřku postelí. Kdo nemá zájem o mytí oken, nechť laskavě podá oficiální žádost do ubytovací kanceláře.

  Odpad na Budči

  Tříděný odpad

  Na chodbě u tělocvičny se nachází kontejnery na plast, papír a hliník. Kontejnery na směsný odpad, plast a papír jsou umístěny na zahradě. Zahrada je přístupná 8-22 h (podle vyhlášky městské části Praha 2 není možno mít kontejnery před kolejí, žádost o vyjímku již byla podána :).

  Kufrárna

  Kufrárna

  Pokud nebudete bydlet na koleji během letních prázdnin, můžete si své věci uložit do kolejní kufrárny a po prázdninách si je opět vyzvednout. Kufrárna bude k dispozici od 23. června 2015 do 19. října 2014 ve studovně na čtvrtém patře a její provoz se řídí schválenými pravidly.  Vyklizení kolárny!

  Oznámení

  Z důvodu výměny nábytku na 1. patře byla vyklizena kolárna, která bude v průběhu výměny sloužit jako schodiště pro dělníky. Kola jsou přesunuta do šatny od tělocvičny. Zbylá 2 kola si buďto majitelé odemknou, než začne stěhování nebo budou odemknuty zlým ukrajincem se sikovkami

  Kompletní výměna kolejního nábytku

  Oznámení

  V naší koleji bude od druhé poloviny roku 2014 do konce roku 2015 probíhat kompletní výměna nábytku. Během ní budou pokoje také vymalovány, bude položena nová podlahová krytina a provedena oprava elektroinstalace. Harmonogram bude připraven ve spolupráci s kolejní radou.

  V létě 2015 bude probíhat rekonstrukce druhé poloviny prvního patra, ostatní patra - nejprve 2. a 3. budou následovat podle finančních možností KAM. Z tohoto důvodu nebudou prodlužovány na 2. a 3. patře smlouvy o ubytování přes léto 2016.

  Výsledky voleb do KR

  Volby do kolejní rady Budeč

  V proběhlých volbách volilo celkem 131 opravněných voličů z celkového počtu 207 obyvatel koleje Budeč. Do kolejní rady bylo zvoleno 5 kandidátů s nejvyšším počtem získaných hlasů, zbylí tři kandidáti zůstávají náhradníky pro případ zániku mandátu některého ze zvolených kandidátů.


  Pořadí kandidátů a počet obdržených hlasů:

  • 1. Hanka Illichová (110 hlasů)
  • 2. Jiří Sokol (62 hlasů)
  • 3.-4. Aneta Fridrichovská (56 hlasů)
  • 3.-4. Iva Hrubá (56 hlasů)
  • 5. Vojta Hrdlička (55 hlasů)
  • 6. Jaromír Pospíšil (43 hlasů)
  • 7. Josef Jiřišta (36 hlasů)
  • 8. David Junger (35 hlasů)

  Více informací

  <-->

  Elektronické hlášení závad

  Hlášení závad

  Studenti mají možnost nahlásit závady v pokojích a ve společných prostorách koleje v Knize závad ve vrátnici a nově také elektronicky, a to po přihlášení do webové aplikace, v kolonce Hlášení závad.