Kolej Budeč

KAPACITA MENZY

Počet míst u stolu: 160

Menza Budeč - jídelna

Menza Budeč - výdej stravy

VÝDEJNÍ DOBA

Po-Čt: 10:45 - 14:30
Pá: 10:45 - 14:00

KONTAKT

Menza Budeč
Wenzigova 20
120 00 Praha 2

+420 224 242 945 (917)

Informace o dalších menzách UK v Praze naleznete v přehledu menz

MENZA BUDEČ

Na koleji Budeč je možné během akademického roku navštěvovat menzu Budeč, která zabezpečuje stravování studentů, zaměstnanců UK a v rámci volných kapacit nabízí i stravování pro ostatní zájemce.

Navíc je možné obědy objednat online klikem na kýčovitý obrázek pokrmu:

Nabídka stravování

Menza nabízí výběr z 5 pěti druhů jídel. K hlavnímu jídlu je podávána polévka a čaj. K dispozici je salátový bar, pudingové dezerty a doplňkový sortiment nealkoholických nápojů. Na vrátnici koleje je možné zakoupit bagety "Crocodille" za lidové ceny kolem 30 kč.

Cena jídel se odvíjí nákladů na suroviny, obvykle se pohybuje kolem 45-50 kč.

Nový stravovací systém

V menzách UK, vč. menzy Budeč, byl zaveden nový SW systém, který umožňuje efektivnější způsob objednávání, přímého prodeje a výdeje jídel a zavedení bezhotovostního placení za odebranou stravu.

Stravovací systém menz UK mohou využívat studenti a zaměstnanci UK, stejně jako i "cizí" osoby a organizace. Je třeba si zřídit v systému účet v pokladně menzy (nárok na zařazení do dotovaných skupin musí studenti i zaměstnanci prokázat identifikační kartou UK, kterou pokladní zaregistruje ve stravovacím systému).

Ostatní strávnici musí zaplatit vratnou zálohu za pronájem 200 Kč, za které Vám pokladní vydá identifikační čipovou kartu menzy. Je možné také použít jinou kompatibilní čipovou kartu, která Vám bude zaregistrována zdarma (při ukončení stravování je povinností strávníka požádat o zrušení konta a vrácení nepoškozené karty).

Způsoby placení

Studentské a zaměstnanecké účty pro stravování v menzách UK jsou zálohového typu. Vklady se provádí hotovostně v hlavní pokladně menzy, v bufetech, v pokladnách menz, na vrátnících a v recepcích kolejí UK. Minimální hotovostní vklad je 200,- Kč.

Ostatní zákazníci se mohou stravovat prostřednictvím karet (možnost využití objednávkového systému) nebo platbou v hotovosti.

Objednávání jídel

V menze Budeč lze obědy objednávat do 14:00 hod. předchozího pracovního dne. Zrušit objednávku lze do 14:00 hod. předcházejícího dne, kdy se takto objednané jídlo má vydat. Nevyzvednuté jídlo propadá bez náhrady nebo je možné jej nabídnout v Burze jídel. Pro internetové objednávání musí mít strávník založen podúčet s dostatečným finančním zůstatkem a vygenerované heslo pro přístup (na pokladně menzy).

Ostatní zákazníci se mohou stravovat prostřednictvím karet (možnost využití objednávkového systému) nebo platbou v hotovosti.