Kolej Budeč

Panel bude doplněn
POSILOVNA KOLEJE BUDEČ

Kromě tělocvičny byla v Koleji Budeč nedávno vybavena také posilovna. Nachází se v místnosti č. 10 (vedle ubytovací kanceláře naproti schodišti). Klíč od posilovny je k zapůjčení ve vrátnici koleje, před jejím využíváním ale doporučujeme prostudovat si pravidla. Také důrazně doporučujeme dbát na osobní bezpečnost. Posilovací náčiní nejsou neškodné hračky.

VYBAVENÍ

V posilovně je k dispozici víceúčelová posilovací věž, eliptický crossový trenažér, posilovací lavice a sada činek a závaží k nim. Kromě toho lze též přechodně využívat veslovací stroj a nepříliš výkonný rotoped (byly zapůjčeny bývalým obyvatelem Koleje Budeč).

CENA

Posilovna je zpoplatněna sazbou 10 Kč za 1 hod. Kromě toho si lze též pořídit permanentku na 1 semestr v ceně 100 Kč. Platba obojího se provádí záznamem v sešitě, který je umístěn ve vrátnici, a pozdějším připočtením ke kolejnému.

REZERVACE

Posilovnu je též možné si předem rezervovat záznamem do tabulky umístěné ve vrátnici. V tom případě ale platí, že je zpoplatněna i nevyužitá rezervace, pokud není včas zrušena, a při opakovaném nevyužití rezervace může kolejní rada viníkovi využívání posilovny zakázat.