Kolej Budeč

OBSAZENOST POKOJŮ

1. patro

2. patro

3. patro

4. patro

5. patro

REZERVACE POKOJŮ ("Štafle")

(platí před začátkem nového akademického roku, po zbytek roku provádí přidělování pokojů pouze paní ubytovatelka)

Žadatelům, kteří získali pokoj v koleji Budeč, přiděluje konkrétní lůžko ubyvatelka koleje, a to zpravidla na doporučení kolejní rady. Pokud máte zájem o konkrétní pokoj či konkrétní(ho) spolubydlící(ho), kontaktujte mailem KR.

Plánky jednotlivých pater s vyznačenými volnými a rezervovanými/obydlenými pokoji si můžete zvětšit kliknutím na miniatury v pravém sloupci. Schéma představují pouze uspořádání pokojů na patrech, nikoliv jejich skutečné rozměry! Horní strana je vždy, geograficky nesprávně, otočena na jih, směrem do kolejní zahrady, dolní strana pak na sever, do ulice Wenzigova.

Pravidla rezervací pokojů

Stačí napsat mezi 1. srpnem a 30. srpnem do 23:59:59. mail na adresu rezervaceBUDEC[šneček]seznam.cz. Předmětem mailu musí být "Rezervace pokoje" a v samostatném mailu je kromě jména studenta a požadovaného pokoje třeba uvést také typ přiděleného pokoje a délku ubytovací smlouvy (např. Carcharias Carcharodon, 2LB, smlouva do 30. 6. 2016, chtěl bych pokoj č. 320; nebo Glaurung Veliký, 3LB, smlouva do 16. 9. 2016, chtěl bych pokoj č. 501). Není-li požadované místo rezervováno, provede KR rezervaci.

Na Budči platí pravidlo, že přednostní právo na příslušný pokoj má ten, kdo v něm v době "štaflů" bydlí a v následujícím akademickém roce získal stejný typ ubytování. Kolejní rada v tomto případě provede rezervaci lůžka automaticky, není třeba jí zasílat e-mail.

Ostatním se důrazně doporučuje s rezervacemi neváhat. Otálení snižuje možnost výběru a tomu, kdo si o rezervaci nepožádá, bude přiděleno některé ze zbývajících lůžek!

Bydlení smíšených dvojic

Jestliže chtějí spolu bydlet dva příslušníci opačného pohlaví, je nutné, aby oba napsali mail se žádostí o rezervaci. Pokud napíše jen jeden z dvojice, rezervace nebude provedena, dokud to druhý nepotvrdí. V případě plné obsazenosti koleje musí ale takových dvojic být sudý počet, protože jinak by nevycházely pokoje pro ostatní. V takovémto případě páru rezervace poskytnuta nebude.

POKYNY K NÁSTUPU NA KOLEJ

Nově příchozí studenti si konkrétní den nástupu musí rezervovat přes Portál. Rezervaci termínu provedete kliknutím na počet volných míst (číslo) uvnitř tabulky.

Stávající ubytované upozorňujeme, že musejí do poloviny září provést přeubytování na další akademický rok.

Co si přinést k nástupu?

Nově příchozí studenti:

  • 2 kopie smlouvy o ubytování (přišla Vám e-mailem)
  • 1 fotografii na kolejenku (35 x 45 mm)
  • Občanský průkaz
  • Studentský průkaz s platným kuponem nebo jakékoli potvrzení o absolvování vysoké školy v posledních pěti letech
  • Volitelně peníze na zaplacení kolejného (kartou / v hotovosti) *

Stávající studenti:

  • 2 kopie smlouvy o ubytování (pokud jste ji již nepodepsali dříve)
  • Občanský průkaz
  • Studentský průkaz s platným kuponem nebo jakékoli potvrzení o absolvování vysoké školy v posledních pěti letech
  • Klíče, ložní prádlo a potvrzení o úklidu - pokud se stěhujete na jiný pokoj
  • Volitelně peníze na zaplacení kolejného (kartou / v hotovosti) *

* POZOR - Platíte kolejné do konce září a na celý říjen předem. Částku si můžete vypočítat podle typu pokoje zde